Наше виробництво

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

Трубопровідна арматура, запірна арматура, опалювання, водопостачання і каналізація, сантехнічне устаткування – все це може запропонувати ТОВ "ТК-Арматура"

Трубопровідна арматура, запірна арматура, опалювання, водопостачання і каналізація, сантехнічне устаткуванняТОВ "ТК-Арматура" є виробником відведень гнутих, фланців і нарізної продукції, а також спеціалізується на оптово-роздрібної торгівлі трубопровідною і запірною арматурою для води, газу і продуктів їх переробки, інженерним і сантехнічним устаткуванням.

Трубопровідна арматура і запірна арматура, сантехніка широкого асортименту виробництва України, Росії, Італії – для будівництва і експлуатації житлових, цивільних і промислових об'єктів.

Наше підприємство займається комплектацією трубопровідної і запірної арматури, сантехнічним устаткуванням для систем опалювання, водопроводів і каналізації а також виробляє нарізну продукцію: згін, різьба, муфти, контргайки, відведення гнуте, фланці сталеві.

Трубопровідна арматура, запірна арматура, сантехніка – Вся продукція, що поставляється, повністю сертифікована, відповідає ГОСТам, має паспорти і сертифікати якості підприємств-виготівників.

За бажанням замовника, вся запірна арматура може бути укомплектована фланцями, прокладками.

Трубопровідна арматура представлена найширшим асортиментом: відведення коване сталеве, перехід сталевий, всілякі фітінги, муфти перехідні, контргайки, ніппелі радіатора, трійники, косинці, фланці сталеві, різьби, згони сталеві, муфти відведення гнуті і комплектуючі радіатора.

Ми готові запропонувати Вам широкий асортимент трубопровідної і запірної арматури бездоганної якості для газової, нафтової і енергетичної галузей промисловості, а також опалювальне устаткування провідних виробників.

Для наших клієнтів діє система доставки по
Україні.

Для отримання детальної інформації про нашу продукцію та умови поставок,
будь ласка, зв'яжіться з нашими фахівцями.
Ми відповімо на будь-які питання.

Телефонуйте!

google.png Rambler's Top100 Яндекс.Метрика